הוספת קישור לאתר מסרטון יוטיוב

web responsive video Streaming

אחד הכלים החשובים ביותר בתהליך קידום אתר, כידוע, הוא קישורים, אנחנו צריכים לקבל כמה שיותר קישורים מאתרים וממקומות אחרים, רלוונטיים לאתר שלנו, על מנת שגוגל יזהה שיש לנו אתר בעל משמעות, אתר רציני, אתר שמספק את הצרכים של הגולשים.

אנחנו יכולים, כידוע, להשיג קישורים דרך אתרים אחרים, אנחנו יכולים לייצר קישורים דרך בלוגים, וכן דרך מאמרים שאנחנו מפרסמים ברשת, אך אנחנו יכולים גם להוסיף קישור לאתר מסרטון יוטיוב. הרעיון הוא שדרך הסרטון אפשר פשוט להוציא קישור ישירות לאתר. הכוונה היא לא לתיאור של הסרטון ביוטיוב, כפי שכל אחד יכול לעשות, אלא דרך קישור פעיל מתוך הסרטון עצמו. כך גולש יכול להיחשף לאתר ולהגיע אליו ישירות מתוך הסרטון. זו שיטה אומנם פחות צפויה וקצת יותר מורכבת, אך היא בהחלט אפשרית וצריך לומר, היא מספקת לנו כלי שיווקי לקידום האתר שלנו, שיכול להיות מאוד משתלם עבורנו. חשוב להזכיר, גוגל מקדמת סרטוני יוטיוב במנוע החיפוש, ויש להם כוח עצום.

איך עושים את זה בפועל

אנחנו יכולים דרך מה שנקרא הערה/ Annotatio, להוציא קידום לאתר. ואז ברגע שיופיע הסרטון ביוטיוב, הגולש יוכל לראות את הקישור, וגם גוגל יוכל להיחשף אליו.

לשם כך, יש לשים לב שאתם שותפים פעילים ומאומתים ביוטיוב, שהגדרות המגנטיזציה שלכם ביוטיוב פעילות ומאפשרות לכם להוסיף קישורים ביוטיוב.

לפני סיום חשוב לומר, יש להקפיד על כך שאתם מציבים קישורים איכותיים, אמיתיים כמובן, קישורים שנותנים ערך לגולש וגוגל באמת יכיר בהם. לכן אין טעם לעלות כל קישור אלא רק קישורים שבאמת יתנו לכם ערך נוסף. בצורה כזו תוכלו לקדם את האתר שלכם בצורה טובה, אפקטיבית, ולקבל עוד מקור חשיפה לאתר שלכם.