הורדת סרטונים מיוטיוב – לשם מה ואיך עושים את זה

live video content online streaming marketing concept.Hands holding mobile phone on blurred urban city as background

אתר יוטיוב פותח בפנינו אפשרות ליהנות מאינספור סרטונים, בין אם מדובר בסרטונים של אמנים, ספורטאים, סרטים, סדרות טלוויזיה, נאומים ועוד אינספור סרטונים מכל סוג וסוג, מקצועיים וחובבנים, איכותיים יותר או פחות, רשמיים ובלתי רשמיים, למעשה מדובר בגן עדן לכל מי שמחפש סרטון מכל שנה, מכל תקופה, בכל תחום.

אחת האופציות שאתר יוטיוב  מציע לנו, זה להוריד את הסרטונים בצורות שונות על מנת שלא נצטרך בהכרח להיכנס בכל פעם לאתר ולחפש אותו. בצורה כזו אנחנו יכולים ליהנות מהסרטון בכל זמן, בכל צורה, ולעיתים אפילו כשהמערכת היא אוף ליין, כלומר, כשאנחנו לא מחוברים לאינטרנט.

צריך לומר, הרבה מאוד אנשים משתמשים באופציה של הורדת סרטונים מיוטיוב לצרכים שונים. יש מי שבוחר לעשות זאת, על מנת להציג את הסרטון בהרצאות שהוא מעביר, בשיעורים שהוא מעניק לתלמידים שלו, לעיתים נהוג להשתמש באופציה של הורדת סרטונים לצרכים מקצועיים ולעיתים לצרכים אישיים, הכל תלוי בסוג הסרטון וכמובן בצורך וכן באיכות שלו.

לכן, עוד לפני שאנחנו בוחרים אם להוריד ומה להוריד, הרי שעלינו לחפש סרטונים שיכולים להתאים לצרכים שלנו ועלינו לוודא שאנחנו יכולים למצוא סרטונים באיכות גבוהה, על מנת שלא נציג סרטון ברמה נמוכה, מה שלא ישרת אותנו ולא את מי שאמור לצפות בסרטון.

כיצד זה מתבצע באופן מעשי

יש מספר דרכים להורדת סרטונים מיוטיוב, ואנחנו נשתמש בהן בהתאם לנסיבות שבשמן אנחנו מעוניינים להוריד את הסרטון מיוטיוב.

קישור – אחת האופציות הפופולאריות והטובות ביותר, היא פשוט להדביק את הקישור של הסרטון במקום מסוים, בין אם זה בטקסט ובין אם זה על גבי מקום ספציפי בעמוד, ואז בכל פעם כשנלחץ על הקישור, אז נוכל להפעיל את הסרטון.

תוכנה – אנחנו יכולים למצוא תוכנות שונות שמאפשרות לנו להוריד סרטונים למחשב. צריך לקחת בחשבון, שיש תוכנות שעולות כסף ויש תוכנות חינמיות שאכן יורידו את הסרטון, אך גם יציבו פס פרסומת שלהן על גבי המסך, מה שיפריע לראות אותו באופן מלא.

השתלת קוד – אם אנחנו רוצים לפרסם סרטון באתר אינטרנט, לעיתים נידרש לכתוב את הקוד של הסרטון וככה הוא יופיע באתר שלנו.