הורדת שירים מיוטיוב בחינם

post4

במשך שנים התרגלנו שאם אנחנו רוצים לשמוע מוזיקה בבית, אז אנחנו צריכים לעשות את זה באמצעות הרדיו או לקנות אלבומים. עם הופעת האינטרנט נפתחו בפנינו אפשרויות נוספות, תחילה, היו אלה אתרי הורדת שירים, לאחר מכן נוספו תוכנות מיוחדות שאיפשרו לנו להוריד אלבומים שלמים, לאחר מכן נפתחה בפנינו אפשרות נוספת, הורדת שירים מיוטיוב, כולל אלבומים שלמים, בחינם.

היום האופציה של הורדת שירים דרך יוטיוב בחינם, היא אחת האופציות הפופולאריות להאזנה למוזיקה, בין אם זה בבית ובין אם זה דרך מכשיר הסלולר. צריך להדגיש, שאופציה זו במובנים רבים, עדיפה על אופציה של האזנה דרך סטרימינג בתשלום או בחינם, שכן היא לא מחייבת אותנו להיות מחוברים לאינטרנט וגם מאפשרת לנו לשמוע את השירים, את האלבום, מכל מקום, בכל צורה, בין אם זה דרך מכשיר הסלולר ובין אם זה דרך נגן המוזיקה שלנו, בו אנחנו משתמשים בעת ריצות, הליכות או כל זמן אחר.

כיצד מורידים שירים בחינם מיוטיוב

בשביל להוריד שירים מיוטיוב, אנחנו צריכים לעשות פעולה מאוד פשוטה. לחפש אתרים שמאפשרים לנו להמיר סרטוני יוטיוב לקבצי MP3. יש לא מעט אתרים כאלה, כל מה שאנחנו צריכים לעשות בשביל למצוא אותם, זה לכתוב בגוגל, המרה של יוטיוב לmp3, ומיד נקבל רשימה של אתרים בהם נוכל להשתמש.

לאחר שנמצא אתר ספציפי איתו נרצה לעבוד, אז נצטרך להעתיק את שם הסרטון עם השיר למקום בו מתבצעת ההמרה, ללחוץ על הכפתור ותוך רגעים ספורים, הסרטון יהפוך לקובץ MP3, בו נוכל להשתמש ולהאזין לו דרך מכשיר הסלולר או דרך נגן המוזיקה, כמו כן, נוכל להאזין לו דרך המחשב או דרך מכשירים אחרים שיש בהם נגני MP3.