יצירת פלייליסט ביוטיוב – 7 טיפים ליצירת רשימת השמעה שמתאימה בדיוק לנו

Listen music with smartphone vector illustration graphic design

מרביתנו, מבקרים לפחות פעם אחת ביום באתר יוטיוב בשביל לשמוע מוזיקה. אנחנו אוהבים לעשות את זה בזמן פעילות בבית, בעבודה, בזמן נהיגה או בזמנים אחרים. ברגע שאנחנו נכנסים לאתר ומשמיעים מוזיקה, אז אין לנו צורך בהאזנה לרדיו, אלבומים או כל דבר אחר.

לשמחתנו, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרות לייצר פלייליסט ביוטיוב על פי דברים שאנחנו אוהבים. אנחנו יכולים ליצור רשימת סרטונים שיתאימו לנו באופן ספציפי ואף להוריד את הסירטונים מאוחר יותר. יצירת פלייליסט ביוטיוב, חוסכת לנו זמן בחיפוש אחר שירים מסוימים, בהקלדה של שמות שונים וכן זה חוסך מאיתנו את הצורך להאזין לרשימות האזנה שאחרים עשו ולא בהכרח מתאימות לנו.

ישנם טיפים שונים כיצד לייצר רשימת השמעה שתתאים לנו. חשוב לציין, בשונה מתוכנות מסוימות, כאן הרשימה היא ציבורית, כלומר, כלומר יכולים להיחשף אליה, במידה והם מוצאים אותה. כמו כן, אנחנו לא חייבים בהכרח שהרשימה תכלול רק סרטונים של מוזיקה, אנחנו בהחלט יכולים לייצר גם רשימות של סרטונים אחרים, כפי שנוכל לראות מיד.

לשמחתנו, יש לא מעט אמצעים וכלים שיכולים ללמד אותנו כל מה שאנחנו צריכים על יוטיוב, אנחנו יכולים למצוא אתר על וידיאו ויוטיוב, כך אם אנחנו רוצים, נוכל לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום. עם זאת חשוב להדגיש, לא מדובר בעניין מסובך מדי, אנחנו יכולים לעשות רשימת האזנה בצורה יחסית פשוטה. כמובן בהנחה ואנחנו לא מחפשים דברים יותר מורכבים.

טיפים ליצירת רשימת האזנה ביוטיוב

שמירה של סרטונים – הטיפ הראשון הוא בסיסי, אם אנחנו רוצים לייצר רשימת האזנה, עלינו לשמור את הסרטונים שאנחנו רוצים להכניס אל תוך הרשימה.

כמות סבירה של סרטונים – בהנחה סבירה שאנחנו נרצה שהרשימה תתנגן במשך זמן ממושך, אז רצוי שהיא תכיל כמות גדולה של סרטונים ולא כמות קטנה, שתאלץ אותנו לעבור לרשימה אחרת.

אחידות – רצוי לייצר רשימות אחידות, כלומר רשימות של אותו אמן או באותו סגנון.

המשכיות – בדומה לטיפ הקודם, אם אנחנו נניח רוצים לייצר רשימת האזנה מסרטונים של סרט או הרצאה, אז רצוי שתהיה המשכיות, כלומר שכל הסרטונים יהיו בסדר הנכון, בלי הפרעות.

איכות – מוטב שכל הסרטונים יהיו באיכות דומה, איכות טובה, אחרת אנחנו פשוט לא נהנה מהרשימה שלנו.

תוספות – יש לבחון כיצד אפשר להוסיף סרטונים לרשימה בהמשך, כך אם נרצה להכניס שירים חדשים או קטעים אחרים, נוכל לעשות זאת בקלות.

תיאור – על מנת שנוכל לדעת במה עוסקת כל רשימה, יש להציג תיאור, אפשר גם לציין את שמות הסרטונים, על מנת שנדע מה יש בכל רשימה.

סרטונים אחידים – הכוונה היא, שבכל רשימה יהיו סרטונים בודדים ולא סרטון ארוך אחד שמכיל את כל הרשימה. במצב כזה, ייקח זמן עד שאנחנו נסיים לצפות בסרטון אחד.